Veri Güvenliği Tedbirleri

Aşağıdaki güvenlik tedbirlerinden hiç birinin bulunmadığını taahhüt ederim.

Catekelektrik.com hukuki haklarınızın korunabilmesi için en üst düzeyde özen göstermektedir. Bu kapsamda, aşağıdaki bilgilendirmeyi okumanız ve değerlendirmeniz önerilmektedir.

Catekelektrik.com kişisel verilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve üçüncü kişilere herhangi bir ticari amaçla kullandırmayacaktır. Elde edilen kişisel veriler, sadece Catekelektrik.com şirketinin veritabanında saklanacaktır.

Bu internet sitesini kullanan ziyaretçilerin, dolaşımları sırasında paylaşacakları kişisel veriler, aşağıdaki kurallar kapsamında Catekelektrik.com şirketince kullanılabilir:

 • İşe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek,
 • Satın aldığınız malları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek.

Catekelektrik.com ziyaretçilere ait bilgileri, ancak aşağıdaki hallerde açıklamak/paylaşmak hakkına sahiptir:

 • Ziyaretçinin talep ettiği mal, hizmet veya servislerin sağlanabilmesi,
 • Mahkeme kararı, idari merci talepleri veya yasal prosedürler gereği.

Catekelektrik.com web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşılan üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez; bu nedenle, ilgili sitelerin gizlilik prosedürleri incelenmelidir.

Tüm ziyaretçiler, bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Burada paylaşılan bilgiler, Catekelektrik.com tek taraflı inisiyatifi ile ve önceden bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir.

Kullanım Koşulları

Catekelektrik.com internet sitesini ziyaret eden tüm kullanıcılar, sitenin tüm bölümleri için geçerli olan ve aşağıda yer alan koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar

 • Sitenin içeriği (tasarım, marka, logo ve ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler) yazılı izin alınmadan çoğaltılamaz, kopyalanamaz, aktarılamaz, yayınlanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, gönderilemez veya başka web sitelerine ya da belgelere eklenemez. Telif hakları, ticari markalar, ticari sırlar ve patent hakları da dahil olmak üzere Catekelektrik.com web sitesinde bulunan her türlü fikri mülkiyet hakkı saklıdır ve hak sahibinden yazılı izin alınmadan kullanılması yasaktır.
 •  Burada belirtilen şartların okunmamış veya okunmuş olup da bunlara uygun davranılmamış olması nedeni ile doğacak tüm zararlardan ziyaretçi sorumlu olup, Catekelektrik.com sitesini hazırlayan/tasarlayan/yöneten/çalıştıran yetkili kişi ve kuruluşlara hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk yüklenemez.
 • Catekelektrik.com bu siteye erişim, kullanım veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirilmesi nedeniyle ziyaretçilere ait bilgisayar veya diğer varlıklarda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemine bulaşabilecek virüslerin sebep olabileceği hasarlardan sorumlu tutulamaz.
 • Sitede yer alan her türlü bilgi, istatistiki veri, şekil ve değer, genel teamüller çerçevesinde güvenilirliği kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiçbir şekilde Catekelektrik.com tarafından garanti edilmez. Catekelektrik.com bu bilgilerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkması muhtemel zararlardan sorumlu tutulamaz.
 • Catekelektrik.com  site yayınının kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Catekelektrik.com web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşılacak üçüncü kişilere ait web sitelerinin güvenilirliği hakkında bir garanti vermez ve hiçbir sorumluluk üstlenmez. Catekelektrik.com bağlantısı verilen sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.
 • 18 yaşından küçüklerin veya kısıtlıların, yasal temsilcisinden izin almaksızın sitede gerçekleştirecekleri eylemlerden dolayı oluşacak muhtemel zararlar Catekelektrik.com ‘a yüklenemez.
 • Site üzerinden yapılacak yorum veya sair kullanıcı paylaşımlarının 3. kişilerin haklarını ihlal etmesi halinde, Catekelektrik.com yazılı bildirim yapıldığında ilgili hukuka aykırı içeriği yasal süresinde kaldırmak koşulu ile, oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz.
 • Burada paylaşılan bilgiler Catekelektrik.com tek taraflı inisiyatifi ile ve önceden bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir.