Hakkımızda

2021’de Catek Elektrik Otomasyon San. Tic. Ltd.Şti. olarak enerji iletimi, dağıtımı ve kontrolü konularında şirketinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere Çayırova /  Kocaeli ‘de kurulmuştur.

14 yıldır elektrik otomasyon malzemeleri tedarik ve proje taahhüt sektöründe çalışarak elde etmiş olduğumuz tecrübelerimizi Catek Elektrik Otomasyon’u kurarak, Siemens, Schneider , Eaton , Abb , Wago, Omron , Mutlusan , Mete , Legrad,Viko, Etk, Öznur Kablo ve Hes Kablo başta olmak üzere 60’tan den fazla firmayla işbirliği yapmakta ve elektrik ve otomasyon ürünlerinin tedariğini sağlamaktayız.

Genç, dinamik ve tecrübeli kadromuzla, Enerji iletimi ve Altyapı, Endüstriyel Tesisler, Binalar ve Konutlar konularında, şirketinizin tüm elektrik malzemesi ihtiyaçlarına hızlı ve ekonomik çözümler sunabilmekteyiz.

Güçlü stok yapımız ve yaygın dağıtım ağımız ile müşterilerimize en güvenebilir hizmeti sunabilmek için, ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini ana ilkemiz olarak benimsemekteyiz.

Tüm yaptığımız işlerde  titizlik ve özveriyle, işimizi ciddiye alarak sizin için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Elektrik sektöründe saygın markaların moda ürünlerini, dinamik bir şekilde tedarik ederek sürekli gelişim ilkesi ile SİZLERE küresel çözüm ortağı olmaktır.

Misyonumuz

Çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenlerine layık olarak insana, sosyal yaşamımıza ve doğaya karşı sorumluluklarımızı yerine getirerek sürekli gelişmektir.

Değerlerimiz

– Güvenirlik
– Yenilikçilik
– İş Ahlakı
– Etik Kurallara Saygı
– İnsana ve Çevreye Saygı
– Topluma Katkı
– Her konuda hızlı çözüm
– Ekip Ruhu
– Dinamizm
– Samimiyet